25 квітня відбудеться воркшоп “Відкрите просторове планування” для архітекторів з районів Сумщини

24-04-2018

BRDO в рамках проекту pMAP “Відкрите просторове планування” проведе воркшоп для районних архітекторів Сумщини щодо користування веб-ресурсом для пошуку та доступу до містобудівної документації – http://pmap.minregion.gov.ua/. Нагадаємо, що Сумщина обрана пілотним регіоном Проекту, відповідний меморандум підписано в грудні минулого року.
Учасники матимуть змогу ознайомитись з функціоналом порталу, пройти онлайн всі необхідні кроки для внесення даних щодо містобудівної документації. Особливу увагу буде приділено якості містобудівної документації, яка має чималу вагу як в суспільному житті так і в розвитку бізнес-привабливості регіону.
У фокусі воркшопу такі питання:
  • Як прискорити оновлення містобудівних документацій?
  • Як забезпечити якісне опублікування містобудівної документації?
  • Як стимулювати розвиток містобудівних кадастрів?
Протягом трьох годин наш ключовий експерт Олег Пілат буде працювати в групі архітекторів, щоб розповісти деталі про проект та представити функціонал порталу. Також учасники матимуть змогу проаналізувати місцеву проблематику, визначити сильні та слабкі сторони порталу, надати свої пропозиції.
“Пріоритетом проекту є пошук нових можливостей та сценаріїв, які покращать наш спільний простір існування та нададуть громадянам і бізнесу відкритий доступ до містобудівної документації”, – зауважила керівник сектору “Будівництво” Олена Шуляк коментуючи завтрашній воркшоп.
Адреса проведення: “Центр розвитку місцевого самоврядування у Сумській області” м. Суми, площа Незалежності 3/1 1-ий поверх.
Долучайтесь!

Партнери