Голова BRDO Олексій Гончарук візьме участь в Open Data Forum 2018

31-08-2018

7 вересня Олексій Гончарук виступить на панельній дискусії «Відкриті дані як драйвер економіки України». Дискусія відбудеться у рамках  Open Data Forum – щорічної всеукраїнської події, що збирає представників влади, українських і міжнародних експертів, громадських активістів і стартап-спільноту для обговорення розвитку і застосування відкритих даних в Україні.

Основна тема цьогорічної події – економічний вплив та потенціал відкритих даних в Україні. Серед інших учасників панелі: Олексій Вискуб, Перший заступник Голови Державного агентства з питань електронного урядування України, Владислав Криклій, Начальник Головного сервісного центру МВС України, Фіона Сміт, директор з міжнародного розвитку Open Data Instutite (Великобританія).

У рамках форуму також пройде Open Data Awards – щорічна церемонія нагородження лідерів з розвитку відкритих даних в Україні. Серед держустанов, громадських і комерційних організацій буде обрано найкращих у 5-и номінаціях.

Організатори форуму: Державне агентство з питань електронного урядування України в партнерстві з проектом Фонду «Євразія» «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»/TAPAS, за підтримки USAID i UK AID.

Деталі: https://odf.org.ua/

Партнери