Олена Шуляк візьме участь у MEETUP “Легітимність та безпечність будівельних об’єктів”

28-02-2018

1 березня 2018 року в IQ  business center під час MEETUP “Легітимність та безпечність будівельних об’єктів: недосконалість чинного законодавства та перспективи змін у 2018 році” керівник сектору «Будівництво» BRDO Олена Шуляк розкаже про проблематику будівельної галузі,  ринковий нагляд, а також відповідність нормам будівельних матеріалів.

Адже 56% відібраних зразків фасованого цементу у торговельних мережах в 6-ти областях взагалі не були цементом за критерієм міцності з 50-ти перевірених зразків фасованого цементу, які обиралися за критерієм вже наявного порушення в маркуванні. Фальсифікат та неякісні будівельні матеріали загрожують безпеці будівель та життю громадян.

Серед спікерів: Дмитро Андрієвський, Перший заступник голови Комітету ВР з питань будівництва та ЖКГ,  Елена Шуляк, керівник напряму «Будівництво» BRDO,  Олексій Кудрявцев, Голова Держархбудінспекції України,  Олександр Дідик, Директор департаменту дозвільної документації City One Development. Модератор – Татьяна Шульга-Забельская (Tatiana Shulga-Zabelska), RED Community

Реєструйтеся!  https://goo.gl/forms/RWGohPIlyvwNAKiw1

Партнери