26 квітня поговоримо про права інтелектуальної власності та особливості роботи в секторі ІТ розповість Олександр Кубраков

19-04-2017

26 квітня Олександр Кубраков, керівник сектору “IT та Телеком” BRDO, проведе Expert Talk “IT сектор та права інтелектуальної власності в Україні”.

В рамках Expert Talk учасники ознайомляться з сьогоднішніми ініціативами щодо реформ у сфері ІТ, метою яких є створення ефективних і прозорих правил для IT-аутсорсингового бізнесу в Україні, а також поліпшення умов ведення підприємницької діяльності та інвестиційного клімату. Такі законодавчі та регуляторні ініціативи впроваджуються командою експертів BRDO спільно з бізнесом, представниками державних органів влади та громадськими активістами.

Олександр Кубраков, керівник сектору “IT та Телеком” BRDO, запрошує всіх, кого цікавить проблематика сектору IT та прав інтелектуальної власності, приєднатися до розмови!

Під час сесії “питання-відповіді” учасники також дізнаються, яким чином вони можуть сприяти позитивним змінам в ІТ-секторі.  Захід є відкритим для всіх охочих.

Олександр Кубраков досвідчений експерт у сфері IТ, телекомунікацій. Фокуси його діяльності –  державно-приватне партнерство з метою прискорення запровадження Digital Agenda в України, прозорість регулювання ІТ-бізнесу та захист прав інтелектуальної власності. Брав участь у реалізації ряду масштабних проектів: впровадження єдиної системи документообігу в Київській міській адміністрації; розробки транспортної стратегії Києва разом зі Світовим Банком; запуску проекту “Домашній інтернет” від Київстар та інших.

26 квітня 19:00

вул. М. Пимоненка 6, America House Kyiv

Кількість учасників обмежена, тому просимо вас зареєструватися заздалегідь за цим посиланням.

Якщо у вас є запитання, будь ласка, зв’яжіться з Ксенією Кириченко, Директором з розвитку BRDO.

Не забудьте свій паспорт або посвідчення водія!

 18042905_1849557965297378_1710006137_o

Партнери