#PROДіалог у Рівному: 20 квітня – Круглий стіл «Ринок виробництва меду: від традицій до світового експорту»

12-04-2018

Україна входить в шістку найбільших виробників меду в світі та щороку забезпечує до 5% світового виробництва. Бджільництво має величезний експортний потенціал, а також є галуззю, що сприяє розвитку малого та середнього бізнесу в сільській місцевості. При цьому український ринок є переважно «сірим», де лише 2% меду виробляється зареєстрованими суб’єктами господарювання. Профільний закон має низку недоліків та не охоплює всіх аспектів регулювання, необхідних для повноцінного розвитку ринку.

Як створити систему повноцінного обліку та простежуваності на ринку меду? Що необхідно для встановлення прозорих правил виходу на ринок? Як запровадити правові механізми взаємодії та принципи добросусідства між агровиробниками та бджолярами? Які регуляторні зміни потрібні ринку? Чи дозволить гармонізація українського законодавства зі стандартами ЄС збільшити експорт української продукції?

Шляхи вирішення проблем галузі держава та бізнес спільно шукатимуть 20 квітня 2018 року під час регіонального Круглого столу «Ринок виробництва меду: від традицій до світового експорту» у Рівному.

У заході візьмуть участь:

  • Олексій Муляренко, Голова Рівненської обласної державної адміністрації
  • Ольга Трофімцева, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції
  • Джошуа Бадах, Ключовий експерт, EU4Business | FORBIZ
  • Микола Мороз, Генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції, Міністерство аграрної політик і продовольства України
  • Володимир Лазарчук, Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області
  • Віталій Самсон, Завідувач Сектору ДРС у Рівненській області
  • Андрій Заблоцький, керівник сектору «Сільське господарство» BRDO
  • Представники бізнесу і громадськості

Офіс ефективного регулювання (BRDO) провів системний перегляд якості регулювання ринку та представив  результати у аналітичному дослідженні – Зеленій Книзі, що стане предметом дискусії під час круглого столу.

Програма заходу тут.

Місце проведення: м. Рівне, ОДА (Майдан Просвіти)

Час: 15.00 – 17.00, 20 квітня 2018 року.

Реєстрація на захід за посиланням. Детальна інформація за номером: 063 440 47 07.

Акредитація ЗМІ – на O.kurbashnova@brdo.com.ua.

Долучайтеся до діалогу! Результати обговорення стануть основою формування конкретних законодавчих змін на ринку. Детально – на www.regulation.gov.ua

Партнери