Платформа ефективного регулювання PRO

Офіс ефективного регулювання (BRDO) розробив Платформу ефективного регулювання PRO (regulation.gov.ua), яка містить низку унікальних сучасних сервісів, що домагають підприємцям вести та започатковувати бізнес, а органам влади втілювати сервісний підхід у взаємодії з бізнесом.

 

Хочете відкрити власний бізнес? Не знаєте, з чого почати?

Бізнес-кейси – це покрокові інструкції, що розповідають, які дозвільні документи Вам можуть бути потрібні для відкриття того чи іншого бізнесу. Вам більше не потрібно вивчати десятки сайтів та складних пояснень.

Дайте відповіді на кілька уточнюючих запитань та отримайте свій власний check-list завдань: які документи потрібно зібрати, скільки часу займає кожна процедура, куди звернутися та багато іншого.

Салон краси чи, може, фотостудія? Лісопилка чи ресторан? Оберіть свій бізнес вже зараз: #StartBusinessChallenge

Тут ви можете знайти інформацію про 17 тисяч суб’єктів владних повноважень, 12 тисяч функцій органів влади, 16 тисяч функцій структурних підрозділів органів влади, 28 тисяч статистичних показників та іншу інформацію. Путівник по державі – знає все, і навіть більше 😊

Регіональний Doing Business 

Щоб оцінити наскільки легко та зручно вести бізнес в регіонах України, експерти BRDO адаптували методологію Світового банку та опитали сотні вітчизняних підприємців. За основу дослідження було взято чотири напрямки взаємодії підприємців із владою, а саме: сплата місцевих податків; одержання дозволів на будівництво; оформлення земельної ділянки під об’єкт нерухомості; приєднання до електромережі. Максимальний бал, який могли отримати міста, – 171. Про результати рейтингу дізнайтесь тут.

Дослідження діяльності Уряду

Увага до сайтів міністерств невипадкова, бо саме вони мають бути інструментом отримання інформації від першоджерела та майданчиком для діалогу з громадськістю та бізнесом. Рейтинг складено на основі аналізу 18 веб-сайтів міністерств та 43 веб-сайтів центральних органів виконавчої влади. Детально ознайомитись із дослідження можна тут

Ми підготували для вас онлайн інструмент для здійснення аналізу регуляторного впливу (АРВ), що готується під час розробки проектів регуляторних актів, у тому числі, на місцевому рівні.

А наші фахівці з радістю нададуть вам консультації з технічних питань використання інструменту, або з питань підготовки аналізу регуляторного впливу.

231 тисяча актів, у тому числі акти з охорони праці та санітарні норми та правила, які відсутні у основних безкоштовних базах даних все це зібрано для вас у Базі законодавства України

В одному місці ми зібрали для вас інформацію, корисну для органів влади та експертного середовища. Зазерніть до нашої бібліотеки саме зараз.

Партнери