BRDO розпочинає публічні консультації щодо ринку OTT-відеоконтенту

01-03-2018

Бурхливий розвиток сучасних технологій та поширення широкосмугового доступу до Інтернет дало поштовх до зміни способів розповсюдження аудіовізуального медіа контенту. Поступово приходять нові технології, що дозволяють здійснювати доставку цифрового контенту безпосередньо кінцевим споживачам.

Так, однією з найбільш прогресивних та досконалих є ОТТ (Over the Top) технологія. Вона дозволяє доставляти контент в режимі реального часу поверх мереж операторів та провайдерів телекомунікацій безпосередньо будь-якому користувачеві, підключеному до мережі Інтернет. Тобто, сервіс з використанням цієї технології можна отримувати без прив’язки до конкретної мережі певного телеком-оператора чи провайдера. Крім того, все більше глядачів переходять на портативні пристрої для перегляду контенту.

В той же час, діюче законодавство у сфері телебачення і радіомовлення не враховує зміни, що відбулися в аудіовізуальному секторі, та лише фрагментарно охоплює надання послуг з використанням ОТТ-технології.

Експерти IT-сектору BRDO проаналізували регулювання ринку та підготували Зелену книгу «Ринок OTT-відеоконтенту» та виносять її на публічне обговорення. Метою дослідження є визначити основні проблеми, які постали перед державою, індустрією та суспільством у зв’язку зі змінами у сфері, а також спільно напрацювати шляхи їх вирішення через усунення регуляторних прогалин на ринку.

Долучайтеся до обговорення!

Партнери