BRDO спільно з Міносвіти розробили проект положення про електронні підручники

16-02-2018

BRDO спільно з Інститутом модернізації змісту освіти розробили проект положення про електронні підручники. До розробки долучилися виробники освітнього контенту і представники учительської, батьківської та наукової спільнот.

“В усьому світі держави стимулюють інновації, створюючи прості і стабільні правила гри, а також гарантуючи чесну конкуренцію. Для широкого залучення провідних технологій в українські школи Міністерство має застосувати кращі практики і забезпечити ефективне регулювання інноваційної діяльності в освіті”, – наголошує Олександр Шелест, експерт BRDO, співавтор положення про електронні підручники.

“Електронні підручники – це нова технологія, яка дозволяє суттєво збагатити педагогічний процес. Щоб отримати нові технології, маємо дати поштовх цьому ринку”, – зазначає Олег Спірін, керівник Інституту модернізації змісту освіти.

Нове регулювання покликане підвищити планку якості для виробників освітнього контенту, водночас знизивши адміністративні бар’єри входу на ринок, а також збільшивши прозорість використання бюджетних коштів. Запрошуємо всіх охочих долучитися до публічного обговорення проекту положення про електронні підручники.

Наступний етап – розробка процедур експертизи і відбору е-підручників, а також механізмів державного фінансування. Робота ведеться у межах Концепції Національної освітньої електронної платформи.

Партнери