BRDO та Ощадбанк підписали меморандум про співпрацю задля реалізації бізнес проектів у сфері МСБ

20-10-2017

20 жовтня в ході Get Business Festival Голова BRDO Олексій Гончарук та Голова правління Ощадбанку підписали меморандум про співпрацю задля реалізації бізнес- проектів у сфері малого та середнього бізнесу.
“Сьогодні ми об’єднали зусилля з Ощадбанком для формування нового пласту якісного  та “білого” бізнесу, який стане локомотивом нашої економіки”, – зазначив Голова BRDO Олексій Гончарук, – “Ми пропонуємо прості відповіді на складні питання. Хочете відкрити ресторан, міні-пекарню, фотостудію або салон краси? Зайдіть на regulation.gov.ua, оберіть кейс та дізнайтесь, скільки саме потрібно пройти процедур, отримати довідок та дозволів. Розрахуйте все і “Будуйте своє”. А ми будемо поруч і зробимо все, щоб держава та її сервіси були максимально зручними”.
“Світ змінюється. Передові економіки все більше розвиваються на базі малого й середнього бізнесу. Країні потрібні підприємці. Щонайменше 2 мільйони справжніх, ініціативних і сміливих – саме така кількість за розрахунками команди Ощадбанку може кардинально змінити погоду в економіці країни. Ощадбанк  у рамках програми “Будуй своє” об’єднує зусилля з BRDO задля того, щоб такі підприємці з’явились. Долучайтесь!”, – наголосив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.
img_0363
Меморандум між Офісом ефективного регулювання та Ощадбанком передбачає не лише співпрацю та реалізацію бізнес-проектів у сфері малого та середнього бізнесу, а й поліпшення підприємницького клімату, виявлення і подолання наявних бар’єрів у його розвитку, а також  поширення кращих практик підтримки МСБ, тощо.
22689811_1491778094203514_613117858_o
У самому серці Києва 86 спікерів – найкращих в країні бізнесменів ділилися своїм досвідом понад з трьома тисячами чинних та майбутніх підприємців на Get Business Festival.

Партнери