Чи потрібна підприємцям онлайн карта електромереж Обленерго?

30-01-2018

Підключення до електромереж – проблема для українського бізнесу. Це підтверджує рейтинг Doing Business, де цей показник також враховано.

Минулого року експерти BRDO проаналізували ринок роздрібного постачання електроенергії. Ми не тільки детально розібрали проблему підключення, а й запропонували дієві механізми її вирішення, які викладено у Білі книзі “Регулювання роздрібного ринку електричної енергії. Основні напрями оптимізації”.

Один із них – онлайн карта електромереж Обленерго. На них мають бути відображені сьогоднішні лінії з прив’язкою до гуглкарт. Це дозволить будь-кому дізнатися, чи знаходиться його об’єкт в зоні стандартного: 300 метровій зоні від мереж електропередавальної організації або ж нестандартного приєднання.

Така загальнодоступна інформація спростить планування діяльності замовника приєднання та сприятиме прозорості взаємовідносин між замовником та монополістом.

Чи вважає бізнес та професійна спільнота таку ініціативу актуальною? Будемо раді почути зауваження та пропозиції до співпраці.

Партнери