Офіс ефективного регулювання та Державна регуляторна служба презентували нові регуляторні онлайн інструменти

28-03-2017

Голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна та Голова Офісу ефективного регулювання Олексій Гончарук сьогодні на брифінгу презентували нові регуляторні он-лайн інструменти, які дозволять просто та ефективно проводити аналіз регуляторного впливу (АРВ) та розрахунок витрат на запровадження державного регулювання (М-тест).

“Ми створили новий, сучасний електронний інструмент, який повинен допомогти розробникам регуляторних актів виконати своє завдання ефективно та якісно”, – сказала К.Ляпіна та додала, що це дозволить не тільки отримувати аналіз регуляторного впливу, а й залучити бізнес і громадськість до підготовки та оцінки регуляторних актів. На її думку це сприятиме покращенню бізнес-середовища.

«Панель презентованих інструментів це лише частина Платформи ефективного регулювання PRO, яку ми наразі запускаємо спільно з Державною Регуляторною Службою та Мінекономрозвитку. Вона має на меті перевести в онлайн процеси підготовки нових регуляцій та налагодити комунікації з бізнесом», – сказав Гончарук та додав, що скористатись сервісом може кожен бажаючий зайшовши на портал www.regulation.gov.ua.

Керівник проекту Rolling Review Олексій Дорогань, який презентував онлайн сервіси в дії зауважив, що будь-які регуляторні правила мають вимірюватись на ефективність та відповідність поставленим цілям, аби в результаті вони завдавали якомога менше незручностей тим, хто їх виконуватиме.

Довідково

МЕРТ спільно з ДРС за сприяння BRDO, при підтримці Європейського Союзу через проект EU4Business|FORBIZ, розпочинають річну програму публічних консультацій для 18 ключових ринків. Перша зелена книга, яка описує проблематику регулювання доступу до ринків, вже опублікована на Платформі ефективного регулювання PRO за адресою regulation.gov.ua, і кожен може взяти участь в онлайн-обговоренні. А вже наступного тижня, 4 квітня, пройде публічна консультація у форматі круглого столу в Клубі Кабінету Міністрів, де представники бізнес-асоціацій та інші стейкхолдери обговорять зелену книгу про доступ до ринків та пропоновані BRDO регуляторні рішення. Це буде перша з 36 подій у Києві та регіонах.

Партнери