#PROДіалог: 16 березня – Ринок ОТТ-відеоконтенту

05-03-2018

Новітні технології стрімко набирають обертів, на зміну традиційним способам розповсюдження аудіовізуального медіа контенту поступово приходять нові. Однією з найбільш прогресивних з них є ОТТ (Over the Top) технологія, що дозволяє доставляти контент в режимі реального часу поверх мереж операторів/провайдерів телекомунікацій будь-якому користувачеві, підключеному до Інтернет. Проте чинне українське законодавство у сфері телебачення і радіомовлення не враховує сучасні зміни в аудіовізуальному секторі та лиш частково охоплює надання послуг з використанням ОТТ-технології.

Що необхідно для створення ефективного регулювання для сучасного технологічного ринку? Як побудувати цивілізований ринок використання аудіовізуального контенту та дієві механізми захисту авторського права? Як забезпечити чесну конкуренцію і рівні умови надання послуг для вітчизняних і закордонних провайдерів?

Відповіді держава, бізнес та представники ринку шукатимуть 16 березня в Києві під час Круглого столу «Ринок ОТТ-відеоконтенту: сучасні технології VS застарілі закони».

Участь візьмуть:

  • Наталія Клітна, Голова правління Асоціації правовласників та постачальників контенту
  • Богдан Падучак, заступник директора департаменту інтелектуальної власності, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
  • Олег Черниш, Член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення
  • Олександр Федієнко, Голова правління, Інтернет Асоціація України
  • Тетяна Попова, Голова правління, Асоціація «Телекомунікаційна палата України»
  • Леонід Ошеров, Голова правління, Українська асоціація операторів зв’язку «Телас»
  • Іван Шестаков, Директор з маркетингу, Megogo
  • Олексій Гончарук, Голова BRDO
  • Олександр Кубраков, Голова сектору IT BRDO

Експерти BRDO провели системний перегляд регуляторного поля ринку, результати дослідження представлено в Зеленій книзі «Ринок ОТТ-відеоконтенту», що і стане предметом дискусії під час заходу. Долучайтеся до діалогу!

Місце: м. Київ, #ПеремогаSpace – бульвар Т. Шевченка, 62 (площа Перемоги)

Час: 10:00, 16 березня 2018 р.

Програма заходу тут.

Реєстрація за посиланням. Детальна інформація за номером: 063 440 47 07.

Акредитація ЗМІ на o.kurbashnova@brdo.com.ua або за номером 099 256 59 56.

Партнери