#PROДіалог: 18 травня – Круглий стіл “Роздрібний ринок електроенергії: регулювання навмання?”

11-05-2017

У 96% випадків регулювання у галузі електроенергії не досягає цілей. Якість електропостачання в Україні в 14 разів гірша, ніж в ЄС, втрати – у 2 рази вищі, а ціни на електроенергію постійно зростають. Аби підключитися до електромережі, українському МСБ потрібен 281 день, а подекуди це взагалі неможливо.

Як прибрати бар’єри для ефективного регулювання галузі? Як досягти конкурентного балансу за умов монополізованого ринку? Коли в Україні буде можлива smart енергетика?

Відповіді та шляхи вирішення проблем роздрібного ринку електроенергії держава та бізнес спільно шукатимуть 18 травня 2017 року в рамках Круглого столу «Роздрібний ринок електричної енергії: регулювання навмання?».

У заході візьмуть участь:

 • Максим Нефьодов, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України
 • Олександр Домбровський, в.о. Голови Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
 • Др. Йоганнес Баур, Керівник третього департаменту програм допомоги “Енергетика, транспорт та навколишнє середовище”, Представництво Європейського Союзу в Україні
 • Ксенія Ляпіна, Голова Державної регуляторної служби України
 • Дмитро Вовк, Голова Національної комісії з регулювання енергетики
 • Наталія Бойко, Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції
 • Марія Ніжнік, Перший заступник Голови АМКУ
 • Олег Шургай, Директор ВП “Державна інспекція енергетичного нагляду України ДП “НЕК “Укренерго”- Головний державний інспектор України з енергетичного нагляду
 • Олексій Гончарук, Глава BRDO
 • Олексій Оржель, Керівник сектору “Енергетика”, BRDO
 • Представники бізнесу.

Експерти BRDO провели системний перегляд якості регулювання ринку, результати якого представили у аналітичному дослідженні – Зеленій книзі «Регулювання роздрібного ринку електричної енергії». Висновки свідчать, що чинне держрегулювання геть не досягає своїх цілей: не здатне ні забезпечити права споживачів на прозорий доступ до електромереж та виправдану ціну за електроенергію, ні ефективність діяльності енергокомпаній. Детально – на www.regulation.gov.ua.

Долучайтеся до діалогу! Результати обговорення стануть основою формування конкретних законодавчих змін на ринку електроенергії.

Місце: м. Київ, IQ Business Center (м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15)

Час: 10:00 – 12:00, 18 травня 2017 р.

Програма заходу тут.

Реєстрація на захід за посиланням.

Детальна інформація за номером: 063 440 47 07.

Ініціаторами регуляторної реформи є Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Державна регуляторна служба за сприяння BRDO. Підтримку процесу надає ЄС в рамках ініціативи EU4Business/ FORBIZ.

Публічний Діалог між владою та бізнесом має за мету вдосконалення державного регулювання та поліпшення бізнес-клімату в Україні.

Партнери