#StartBusinessChallenge 20 вересня – Як зробити можливим відкриття бізнесу онлайн?

13-09-2017

#StartBusinessChallenge стане відправною точкою до впровадження принципово нового онлайн – формату взаємодії держава – бізнес.

Під час заходу буде презентовано PRO Платформу ефективного регулювання з набором унікальних інструментів для бізнесу. Ресурс надає покрові інструкції для старту власної справи, процедури отримання дозволів, розрахунок витрат бізнесу на виконання регуляторних вимог тощо.

Скільки коштує легально зареєструвати службу таксі? Як відкрити станцію зарядки для електромобілів? Скільки часу забере отримання дозволів для відкриття дитячого садочку? Куди звертатися інтернет-провайдеру, щоб отримати доступ до об’єктів інфраструктури? Як отримати акт про санітарно-епідеміологічне обстеження кабінету сімейного лікаря?

Зазвичай відповіді на ці питання українські підприємці шукають самотужки. 20 вересня Офіс ефективного регулювання BRDO збирає разом представників влади, що створюють правила для бізнесу, та підприємців, які працюють за цими правилами.

Учасники #StartBusinessChallenge спільно визначать перепони і шляхи спрощення процедур для 6 актуальних бізнес-кейсів у форматі World cafe та напрацюють механізми для відкриття бізнесу в Україні онлайн.

Серед спікерів:

Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України

Беренд де Гроот, Керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні

Максим Бахматов, Керуючий партнер Unit.city

Андрій Пишний, Голова правління Ощадбанку

Олексій Гончарук, Глава BRDO

Складнощі відкриття кабінету лікаря обговорять Уляна Супрун і практикуючі сімейні лікарі, про підводні камені оформлення документів на дитсадок розкажуть Лев Парцхаладзе та представники мережі дитячих навчальних закладів. Законодавчі бар’єри відкриття електрозарядки визначатимуть Володимир Омелян і учасники ринку. Про особливості роботи інтернет-провайдерів в регіонах говоритиме Ксенія Ляпіна разом з провайдерами. Максим Нефьодов обговорить регуляторні процедури з рестораторами.

Це ваше регулювання, включайтесь! Кількість місць обмежена!

Дізнайтеся більше за посиланням http://start.regulation.gov.ua/

Програма заходу тут.

Реєстрація за посиланням.

Місце: м. Київ,  Простір D12 (вул. Десятинна, 12)

Час: 15:30 – 19:45, 20 вересня 2017 р.

Акредитація ЗМІ – до 18:00 19 вересня на o.kurbashnova@brdo.com.ua або за тел. 099 256 59 56.

Партнери