СУП та BRDO визначать найбільш привабливі для ведення бізнесу регіони України

05-07-2017

5 липня 2017 року Спілка українських підприємців (СУП) та Офіс ефективного регулювання (BRDO) підписали договір про співпрацю в реалізації проекту Regional Doing Business.

Мета проекту – перевірка ділового клімату у 24 областях України та місті Києві з метою подальшого зменшення регуляторного тиску на представників бізнесу.

В опитуванні приймуть участь представники середнього та великого бізнесу. Комплексний аналіз ведення бізнесу буде проведено керуючись методологією Світового банку по п’яти напрямках:

– одержання дозволів на будівництво;

– оформлення земельної ділянки під об’єктом нерухомості;

– приєднанню до електромережі;

– створення підприємства;

– місцеві податки.

На базі отриманих результатів буде сформований рейтинг всіх обласних центрів України по вищезазначеним пунктам.

«В питанні змін українські підприємці – наш головний партнер. BRDO прагне виробити ефективні рішення у співпраці з бізнесом. Нам важлива  думка і коментарі щодо наших дерегуляційних ініцатив», – заявив голова BRDO Олексій Гончарук.

 «Основні цілі СУП – покращення бізнес-клімату в Україні та дерегуляція. Адже втручання державних органів в роботу підприємців дуже часто носить негативних характер. Ми сподіваємося реалізація Regional Doing Business матиме позитивний вплив на роботу незалежних українських підприємців, яких об’єднує спілка, та сприятиме покращенню умов ведення бізнесу у регіонах», –  зазначила Катерина Глазкова, виконавчий директор СУП.

Партнери