Анонси
19.02.2018

22 лютого: Презентація Концепції розвитку ринку електрозарядних станцій у Львові

Розвиток сегменту екологічних видів транспорту в Україні стримується відсутністю необхідної інфраструктури, в тому числі, ринку електрозарядних станцій (ЕЗС). Експлуатація електрокарів вимагає врегулювання низки питань з їхнього обслуговування: створення прозорих умов приєднання до електромереж, законодавчого визначення товару на ринку, врегулювання статусу зарядного пристрою, ЕЗС тощо.

Ґрунтовний аналіз регулювання сегменту, проведений Офісом ефективного регулювання BRDO, виявив суттєві бар’єри для розвитку ринку, які неможливо усунути на рівні вторинного законодавства. З метою створення нормативної бази для ринку ЕЗС та інтеграції його з ринком електроенергії, Офісом була розроблена Концепція розвитку ринку електрозарядних станцій в Україні. В грудні 2017 року документ був презентований в Києві, а пізніше доопрацьований з урахуванням пропозицій від учасників ринку.

22 лютого 2018 року Концепція буде презентована у Львові з метою сприяння у реалізації Концепції розвитку електромобільності м. Львова, затвердженої міською владою у січні 2018 року.

У заході візьмуть участь:

  • Андрій Садовий, Міський голова Львова
  • Олексій Гончарук, Голова BRDO
  • Олексій Оржель, Керівник сектору “Енергетика” BRDO
  • Марта Романяк, Начальник управління інформаційних технологій, Львівська міська рада
  • Назар Шимоне-Давида, Засновник Tesla Club Ukraine

Під час заходу також буде підписано Меморандум про співпрацю з питань розвитку інфраструктури зарядних станцій для електричних транспортних засобів між Львівською міською радою та Офісом ефективного регулювання.

Детальніше – на www.regulation.gov.ua. Долучайтеся до діалогу!

Місце: м. Львів, Ратуша (Площа Ринок, 1)

Час: 10:00 – 12:00, 22 лютого 2018 р.

Програма заходу тут.

Реєстрація за посиланням. Детальна інформація за номером: 063 440 47 07.

Акредитація ЗМІ на [email protected].