05.12.2021

BRDO School

BRDO School – проект Офісу ефективного регулювання, покликаний сприяти підвищенню якості державного управління в Україні через спеціалізоване навчання та підготовку спільноти професійних державних службовців, а також тих, хто причетний до розробки й ухвалення суспільно важливих рішень.

В рамках проекту всі охочі матимуть змогу на конкурсній основі стати учасниками навчальних курсів: “Нормопроектування”, “Аналіз державної політики”, “Підготовка прогнозу впливів”, “Аналіз даних в Excel” “Аналіз регуляторного впливу”.

Тренери – експерти Офісу та запрошені спеціалісти – доступно та комплексно ознайомлять із теорією, а ще поділяться усіма тонкощами справи і корисними лайфхаками. Навчання відбувається у комфортному форматі командної роботи, з аналізом практичних кейсів та максимальною залученістю кожного. Всі учасники отримують сертифікати про проходження курсів.

Із запитаннями та за додатковою інформацією звертайтесь до керівниці Школи – Христини Файчак: [email protected] або за тел. +38 096 827 91 33