Прогнозування впливів

Он-лайн інструмент по підготовці прогнозу впливу розроблений з метою спрощення та уніфікації роботи з подібного роду документами. Інструмент являє собою послідовний набір полів, які необхідно заповнити для того, щоб в результаті отримати готовий прогноз впливу (результат роботи можна завантажити на свій комп’ютер у форматі “.docx” та у формі, що відповідає Додатку 41 Регламенту Кабінету Міністрів України). На кожному етапі роботи по заповненню полів Вам надаються підказки щодо правильності заповнення, а також короткі відео-інструкції, які допоможуть Вам зробити Ваш прогноз якіснішим.

Із запитаннями по роботі з он-лайн інструментом, а також по методології підготовки прогнозу впливу, звертайтесь на пошту k.faichak@brdo.com.ua або за телефоном +38(096)8279133, експерт BRDO Христина Файчак.

 

Як працювати на платформі?

1. Для підготовки прогнозу впливу в он-лайн інструменті, Вам необхідно зареєструватись за посиланням: https://tools.regulation.gov.ua/register

У вікні, що з’явилось, вкажіть свої дані, відмітьте “Я не робот” та натисніть “Зареєструватись”.

2. Після цього заповніть сторінку з Вашими даними для одержання доступу до роботи на платформі.

! Зверніть увагу, що для працівників директоратів міністерств та для працівників інших структурних підрозділів міністерств, чи інших органів влади – різні вкладки.

Вітаємо!

Тепер Ви отримали доступ для роботи в он-лайн інструменті по підготовці прогнозу впливу.

 

3. Щоб розпочати роботу, оберіть відповідну опцію на екрані.

4. У вікні, що відкрилось, Ви можете:

– подивитись коротку відео-інструкцію про те, що таке прогноз впливу, для чого він потрібен, та як правильно його готувати;

– розпочати роботу над підготовкою прогнозу впливу, попередньо додавши проект акту, до якого надалі будете готувати прогноз. Для цього натисніть

5. У вікні додавання документу заповніть необхідні поля та натисніть “Створити”.

*На будь-якому етапі Ви можете відредагувати назву документу чи інші реквізити, перейшовши на сторінку документу (опція доступна у блоці “Інфо про проект”).

6. Після того як документ створений, він з’явиться у Вашому робочому кабінеті. Щоб розпочати підготовку прогнозу впливу до нього, спершу натисніть на назву документу (1), а тоді оберіть опцію “Розпочати новий аналіз” (2).

*Кожен новий документ, створений Вами, буде з’являтись на цій же сторінці під попереднім (списком).

7. Тепер Ви можете готувати Ваш прогноз впливу, послідовно заповнюючи поля, що з’являються.

В результаті Ви отримаєте документ, що по формі відповідає Додатку 41 Регламенту Кабінету Міністрів України.

У кожному полі також містяться підказки та короткі відео-інструкції, які допоможуть Вам зробити Ваш прогноз впливу максимально якісним.

Після заповнення поля, натисніть “Зберегти та перейти на наступний крок”.

Якщо на будь-якому етапі Ви забажаєте змінити введену інформацію, Ви завжди можете це зробити, натиснувши на навпроти відповідного елемента.

 

Приємного Вам користування інструментом та якісних прогнозів! 🙂

Партнери