Відкрите просторове планування

«Відкрите просторове планування» – проект, який має на меті забезпечити прозорий та ефективний доступ громадськості до всієї існуючої містобудівної документації адміністративно-територіальних одиниць України.

Діяльність за проектом зосереджена на побудові конструктивного діалогу між державними та місцевими органами влади, експертною спільнотою і громадськістю з метою забезпечення відкритого доступу до містобудівних документацій. Це дозволить консолідувати інтереси зацікавлених сторін, забезпечить кращий нагляд з боку громадянського суспільства за місцевими органами влади, мінімізує корупційні ризики, а також підвищить рівень взаємодовіри та партнерства між державою, бізнесом та громадянами.

Проект виконується за сприяння проекту МАТРА (Нідерланди) і Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Кінцевим результатом Проекту є створення та наповнення веб-ресурсу для пошуку та доступу до містобудівної документації.

Детальніше: http://pmap.minregion.gov.ua. На порталі ви також знайдете методичні рекомендації щодо опублікування містобудівної документації, інструкцію користувача, рейтинги відкритості і якості схем планування територій і багато іншого.

Партнери