Методику визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта транспорту офіційно опубліковано

25-04-2019

Для розбудови сучасної економіки необхідний широкосмуговий доступ до інтернету (ШСД). При цьому багато років на заваді розвитку фіксованого ШСД в Україні стоїть одне питання – доступ до інфраструктури. Експерти сектору ІТ&Телеком BRDO розробили 7 з 10 нормативно-правових акти, необхідних для вільного доступу операторів та провайдерів до інфраструктурних об’єктів та впровадження в життя прийнятого два роки тому Закону №1834-VIII.

І ось, нарешті, останню Методику визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта транспорту офіційно опубліковано. Це означає, що BRDO повністю закрили розробку і прийняття 7 підзаконних актів, для того, щоб закон «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» запрацював.

 За нашими очікуваннями спрощення доступу сприятиме доступності фіксованого ШСД для 14 млн осіб (порівняно із нинішніми 5 млн), а також спростить запровадження телемедицини, яка визначена як пріоритет, а також сфер E-Learning, E-Health, E-Commerce та інших напрямків, що призначені підвищити рівень життя громадян.

Дякуємо провідним телекомунікаційним асоціаціям та міністерствамі відомствам за сприяння!

 

Партнери