Наша мета – отримання всіх дозвільних документів за 10 днів зі смартфону, або компьютера, – Олексій Гончарук

06-03-2019

– Наразі модель поведінки українського бізнесу проста: прийдуть – домовимось. Ми вирішили зламати ці стереотипи та розробили державний портал StartBusinessChallenge з розумними, покроковими інструкціями щодо відкриття власної справи, аби бізнес мав легальні відносини з державою в подальшій діяльності. Наша мета – отримання всіх дозвільних документів за 10 днів зі смартфону, або компьютера, – зазначив Олексій Гончарук, – під час обговорення незалежного аналітичного дослідження «Чи ефективні антикорупційні реформи в Україні?», який презентували Лондонський Королівський інститут міжнародних відносин Chatham House разом із Антикорупційною Ініціативою ЄС в Україні (EUACI).

Він також зауважив, що незабаром буде запущено кабінет користувача, який надаватиме вже діючому бізнесу розуміння того, які вимоги висуває держава до ведення того чи іншошо виду бізнесу.

Також, Голова BRDO розповів присутнім про Інспекційний портал, який дає інформацію бізнесу коли і за що його можуть перевірити, а також бачити у відкритому доступі результати бідь-якої перевірки бізнесу.

Партнери