Олексій Дорогань презентував сервіс Start Business Challenge на форумі Ukrainian ID

10-06-2019

Україна є одним зі світових лідерів з міжнародного туризму. Щороку країну відвідують понад 20 млн. туристів, і нам є куди рости! Але для збільшення туристичного потоку Україні вкрай необхідно розвивати інфраструктуру. 

“Кожен турист користується цілим комплексом послуг. Він купує квитки, селиться в готелі чи хостелі, п’є смачну каву у кав’ярні, вечеряє в ресторані, ходить у музеї та галереї. Ми хочемо, щоб таких закладів в Україні більшало. Тому дуже важливо допомагати відкривати бізнеси. На це і спрямований наш сервіс SBC.REGULATION.GOV.UA, на якому ми вже зараз розробили близько 150 покрокових зрозумілих інструкцій по оформленню різних видів бізнесу» – розповів виконавчий директор BRDO Олексій Дорогань під час панельної дискусії «Cult&Turism ID: Культурний туризм, як драйвер економіки» на Міжнародному економіко-гумунітарному форумі Ukrainian ID, що відбувся 7-8 червня у місті Канів.

Перспективи туристичного потенціалу України і шляхи його підвищення обговорювали на панельній дискусії також Олександр Ройтбурд, Анатолій Кочерга, Юрій Сташків, Юлія Алєксєєва, Роман Балаян, Олександр Апальков.

Заходьте на https://sbc.regulation.gov.ua/, дізнавайтеся про деталі відкриття саме вашого бізнесу, реєструйтеся і відкривайте власну справу!

Партнери