Олексій Дорогань взяв участь у презентації Державної програми “Доступні кредити 5-7-9%”

04-02-2020

Чому деякі підприємці працюють в тіні?

Бо бояться непередбачуваності держави. Підприємці не можуть бути впевненими в тому, що одного дня не прийде перевірка із мільйонним штрафом або вимагатиме документів, про існування яких вони і не здогадувалися.

Дехто з підприємців думає, що робота в тіні зможе врятувати від такої непередбачуваності. Та інша сторона медалі – без офіційного оформлення бізнесу неможливо взяти кредит чи участь у програмі фінансування для розвитку власного бізнесу.

У нас в BRDO є краще рішення – сервіс покрокових інструкцій #StartBusinessChallenge.

Саме про нього Олексій Дорогань сьогодні розповідав під час презентації Державної програми “Доступні кредити 5-7-9%”. За допомогою SBC ви можете легко і просто отримати інформацію про те, яка документація вам необхідна для ведення бізнесу: що необхідно оформити, де це можна зробити та скільки це може коштувати.

Зараз на платформі майже 120 видів бізнесу з локалізацією у 29 містах. Долучайтесь: https://sbc.regulation.gov.ua

Довідково:

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9% була запроваджена за ініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України з метою підтримки інвестиційних проєктів мікро- та малих підприємств, що сприятиме створенню нових робочих місць, легалізації та розширенню діяльності малого бізнесу, імпортозаміщенню та поверненню трудових мігрантів. Впровадження Програми за дорученням Уряду України буде здійснювати Фонд розвитку підприємництва через банки-партнери, які володіють технологіями та активно кредитують цільову групу програми – мікро- та малі підприємства.

Партнери