Переможцем City Investment Battle став Житомир

23-11-2018

За підсумком голосування аудиторії з результатом у 82,22% Житомир переміг Полтаву з 17,78%. Серед низки завдань, які успішно виконали очільники двох міст, було й питання: у чому, на ваш погляд, основні причини залишитися вчитися і жити в Житомирі або в Полтаві?

– Полтава має столітні традиції багатьох університетів, один з яких Полтавський педагогічний. Ми створили в місті всі умови для того, щоб наші містяни мали змогу, як отримати кращу освіту, так і отримати гарну роботу з конкурентною зарплатнею, адже і місті добре розвинені і спортивна, і нафтогазова й індустріальна галузі, зазначив секретар Полтавської міськради Олександр Шамота.

– Перш за все, нам не потрібно промислове місто, нам потрібне місто з класною екологією, повністю енергоефективне, з гарними парками та розвиненою інфраструктурою, щоб кожен житомирянин залюбки жив та проводив у ньому час усією сім’єю, – підкреслив очільник Житомира Сергій Сухомлин.

– Ви – це приклад, як повинні розвиватися міста в Україні, адже це сучасна нація, яка дивиться у щасливе майбутнє з натхненням і впевненістю. Ми хочемо доброзичливих та усміхнених людей в ваших містах. Я б хотів щоб ви ставили собі головне питання: як ви бачите свої міста у світових рейтингах. А інвесторів я повезу і в Житомир, і в Полтаву. Бо ми працюємо лише з найкращими та найпрогресивнішими містами. Всі свої best practices ми б залучили і в Полтаву, і в Житомир, – зазначив директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій в Україні Данило Білак.


– Для залучення інвестицій в ваші міста, підприємства повинні бути прозорими та мати міжнародну фінансову звітність. Бо без цього з інвесторами будуть проблеми. Не бійтесь, залучайте аудиторів, та зверніть особливу увагу на освіту та підготовку якісних фахівців, адже сьогодні, промислове виробництво в Україні навіть краще ніж в Європі, – зазначив Директор організації Concorde Capital Олександр Грибан.

Нагадаємо, 23 листопада 2018 року мери найбільш прогресивних міст України за версією рейтингу легкості ведення бізнесу в Україні Regional Doing Business 2018 Олександр Шамота з Полтави та Сергій Сухомлин із Житомира зустрілись на одній сцені у City Invest Battle в рамках RED PM DAY 2018 та ІІ Національний форум з управління будівельними проектами.


Модератори City Invest Battle засновниця International Mayors Summit, керівник програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund Ірина Озимок та Член Правління BRDO, віце – Президент СУП Олена Шуляк.

Партнери