Політику розвитку освітніх технологій МОН формуватиме спільно з Офісом ефективного регулювання BRDO

12-03-2018

МОН та BRDO спільно працюватимуть над створенням умов для розвитку ринку освітніх технологій та сервісів. В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю BRDO допоможе Міністерству у формуванні нових правил для ринку електронного освітнього контенту та запровадження його ефективного регулювання.

Зокрема, BRDO долучиться до створення Національної освітньої е-платформи. Експерти BRDO разом з фахівцями МОН та Інституту модернізації змісту освіти вже напрацьовують нормативно-правову базу, яка закладе підґрунтя для появи е-платформи, на якій акумулюватиметься сучасний освітній контент у цифровому форматі.

Голова Офісу ефективного регулювання Олексій Гончарук: “Держава має чітко сформувати власну політику у сфері цифрової освіти, і ми прагнемо допомогти в цьому Міністерству освіти. Очевидно, що ефективна реалізація такої політики неможлива без створення ринку виробництва освітніх технологій, тому ми сподіваємося спільно розробити регуляторну базу для стимулювання його розвитку”.

Нагадуємо, що в лютому МОН винесло на громадське обговорення проекти двох концептуальних документів – проект Наказу “Про затвердження Положення про електронний підручник” та проект Постанови КМУ “Про національну електронну платформу”.

Невдовзі розпочнуться публічні консультації із залученням експертів ринку IT-технологій щодо розробки вимог та специфікацій до е-платформи.

Партнери