У застосунку Армія+ запрацював звіт про ураження ворожих об’єктів, синхронізований із бойовою системою DELTA. Перші 100 підрозділів уже використовують цей цифровий інструмент для ведення точного та оперативного обліку результатів боїв.
Як працює механізм звітності?
- Командири або їхні підлеглі подають звіт про ураження за минулу добу в Армія+.
- Фіксація знищених чи пошкоджених об’єктів відбувається в бойовій системі DELTA, де інформація зберігається на захищених шарах.
- Дані про ураження автоматично додаються в Армія+ із системи DELTA.
- Ідентифікація типу техніки та інших характеристик здійснюється через QR-код, згенерований у DELTA. Це дозволяє швидко додавати як окремі об’єкти, так і групи.
- Аналітики Ситуаційного центру Міноборони перевіряють дані, після чого формується аналітичний звіт, доступний для вищого військового командування.
Що це змінює для Сил оборони?
Цифрові звіти забезпечують точний, своєчасний і захищений облік уражених ворожих об’єктів. Вони значно пришвидшують процес обробки інформації та отримання необхідних даних для ухвалення стратегічних рішень.
Як забезпечується конфіденційність даних?
Система DELTA пройшла перевірку на відповідність стандартам НАТО щодо захисту інформації. Усі дані зберігаються на захищених шарах і видаляються з Армія+ після підписання звітів, гарантуючи максимальний рівень конфіденційності.
До чого тут BRDO?
BRDO надавав експертний супровід Міністерству оборони під час розробки моделі цифрової звітності.
Що далі?
У майбутньому цифрові звіти про ураження планується поширити на всі підрозділи Сил оборони України. Паперова звітність поки що зберігається, але на основі цифрового звіту про ураження планується впровадити в Армія+ можливість подання рапорту на отримання винагороди за знищену техніку.
Цифровізація звітності – це не лише технологічне оновлення, а й ключовий елемент ефективного управління бойовими діями, де оперативність і достовірність даних безпосередньо впливають на успіх операцій.