Сектор

Регуляторна політика

Сектор займається спрощенням умов ведення бізнесу для усіх суб’єктів господарювання.

Пріорітети сектору

A
Побудова Єдиної дозвільної системи
B
Реформа ринку ферментованих алкогольних напоїв
C
Е-підприємець
D
“Приватний” космос
E
Реформа рибної галузі
F
Гармонізація законодавства України та ЄС

Команда сектору

Ганна Башняк
Керівниця сектору "Регуляторна політика"
Юристка. Експертка у сферах ліцензування, дозвільної системи, способах та інструментах державного регулювання, а також екологічних питаннях. Розробляє нормативно-правові акти, спрямовані на усунення надмірного державного регулювання та вдосконалення регуляторного поля для бізнесу. Бере активну участь у створенні державних електронних інформаційних ресурсів та оцифруванні адміністративних послуг.
Наталія Дуплій
Експертка сектору "Регуляторна політика"
Юристка. Експертка з питань ліцензування, дозвільної системи, адміністративних послуг, державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, а також надрокористування. Займається розробкою та правовою експертизою проєктів нормативно-правових актів, зокрема у сфері цифровізації адміністративних послуг.
Леонід Литвиненко
Експерт сектору "Регуляторна політика"
Юрист. Експерт у сферах ліцензування, дозвільної системи та надання адміністративних послуг. Має 19-річний досвід роботи у сфері юриспруденції, працював у приватних та державних компаніях, зокрема в юридичних департаментах Міністерства юстиції України, Міністерства економіки України та Секретаріату Кабінету Міністрів України. Під час роботи в команді BRDO здійснював розробку та супровід нормативно-правових актів у сфері дерегуляції, підвищення України в рейтингу Doing Business. Співавтор Зелених книг та Білої книги, що містять аналіз регуляторної політики на окремих ринках/сегментах.
Анна Палазова
Експертка сектору "Регуляторна політика"
Юристка з 17-річним досвідом роботи в органах державної влади, приватних компаніях та міжнародних проєктах. Працювала на керівних посадах в Державній регуляторній службі України та Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Фахівчиня з питань регуляторної політики у сфері господарської діяльності, дозвільної системи, ліцензування та адміністративних послуг.

Проєкти актів сектору

Проєкти нормативно-правових актів, розроблені за участі сектору
Назва
Тип НПА
Дата ухвалення
Номер
Назва НПА
Тип НПА
Суб'єкт подання
Тип НПА
Постанова КМУ
Дата ухвалення
11.10.2021
Номер
№ 1065
Тип НПА
Закон України
Дата ухвалення
15.07.2021
Номер
№ 1689-IX
Тип НПА
Постанова КМУ
Дата ухвалення
07.11.2018
Номер
№ 939