Нас підтримують

Офіс ефективного регулювання BRDO – незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується міжнародними донорами, насамперед Європейським Союзом.
logo_1

Представництво Європейського союзу в Україні

Протягом 2016-2021 років BRDO був частиною флагманського проєкту ЄС з підтримки бізнесу EU4Business-FORBIZ. З серпня 2021 року за підтримки Європейського Союзу BRDO реалізує проект "Реформа вдосконалення регулювання та покращення процесу формування політики через підвищення ролі громадянського суспільства".

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)

USAID через проект "Конкурентоспроможна економіка України" підтримав BRDO у сфері Інспекційної реформи (2020 рік) та у розробці Помічника підприємця з питань перевірок (2019-2020 роки). Також завдяки проекту ІСАР "ЄДНАННЯ", що фінансується USAID, BRDO пройшли зовнішню фасилітовану оцінку рівня розвитку організації та працюють над вдосконаленням внутрішніх політик і процедур.

Проєкт USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”

За підтримки проекту TAPAS "Прозорість і підзвітність у державному управління та послугах", що фінансується USAID та урядом Великої Британії через UK Aid, BRDO реалізувала низку ініціатив: дослідження у сфері використання та впливу відкритих даних, дослідження у сфері функціонування державних реєстрів, третя фаза розробки Пілотного модуля Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю). На сьогодні BRDO здійснює аналітичну та юридичну підтримку створення Єдиної екологічної платформи.

Посольство Швейцарії в Україні

За підтримки посольства Швейцарії в Україні, реалізованої через Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC), BRDO провів перше (2019-2020) та здійснює повторне (2021-2022) дослідження антикорупційного та економічного потенціалу впровадження публічних електронних послуг, а також здійснює юридичний супровід проєкту Закону України про особливості надання електронних публічних послуг (у межах проекту Фонду Східна Європа EGAP). А у межах Швейцарсько-Українського проекту DECIDE "Децентралізація для покращення демократичної освіти" з 2021 року працює над дебюрократизацією та цифровізацією управління системою освіти.

Світовий Банк

За підтримки Світового Банку BRDO з 2019 року працює над дослідженнями та реформами у сферах доступу до геопросторових даних, запровадження адресного реєстру, протидії рейдерству.

Європейська Комісія

За підтримки Єврокомісії BRDO у 2019 році провів дослідження виконання зобов’язань Угоди про асоціацію між Україною та ЄС щодо телекомунікаційних послуг.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

У 2019-2020 роках у рамках реалізації проекту “Консультування підприємств щодо енергоефективності” BRDO провів системний перегляд проблем та варіантів їх вирішення щодо стимулювання промисловості до енергоефективності та захисту клімату, а також розробив Карту подальших дій на шляху до побудови енергоефективної промисловості.

Department for International Development (UK)

За підтримки цієї інституції BRDO у 2019 році реалізував проект "Підтримка уряду України з оцінки впливу політики для покращення розробки законів та політик" у межах програми Good Governance Fund (GGF).

Королівство Нідерландів

За підтримки Уряду Нідердандів у 2017-2018 роках BRDO реалізували проект "Відкрите просторове планування" та завершили другу фазу розробки Пілотного модуля Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю).

Всесвітня організація охорони здоров'я

ВООЗ підтримала ініціативи BRDO у сфері реформи професійного ліцензування лікарів та щодо підтримки Міністерства охорони здоров'я у проведенні аналізу впливів нормативно-правових актів у 2018-2019 роках.