27 червня Андрій Заблоцький візьме участь у конференції «Світові практики фітосанітарного та ветеринарного контролю»

20-06-2018

Під час цього заходу Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» спільно з Офісом Ефективного Регулювання (BRDO) планують презентувати та поширити інформацію про міжнародний досвід у залученні приватного сектору до системи контролю за безпечністю продуктів харчування, обговорити та визначити підходи і принципи, які можуть бути запроваджені в Україні, обговорити регуляторні бар’єри, які заважають розвитку аграрного сектору, та визначити шляхи їх подолання, отримати думку експертного середовища щодо розроблених законодавчих ініціатив, спрямованих на підвищення ефективності системи контролю.

За результатами цієї конференції будуть вироблені рекомендації до органів державної влади, задіяних у системі контролю за безпечністю аграрної продукції, експертного середовища, громадянського суспільства щодо необхідності реалізації заходів, спрямованих на підвищення ефективності ветеринарного і фітосанітарного контролю, упорядкування регуляторного середовища у аграрному секторі та запровадження певних елементів і принципів саморегулювання.

Для участі у конференції просимо зареєструватися за посиланням https://goo.gl/E3LCCo. Реєстрація проводиться із 18 червня до 22 червня включно.

Програма заходу:

Завантажити (PDF, 697KB)

 

Партнери