Про нас

komanda

Офіс ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office) – незалежний експертно-аналітичний центр, створений за ініціативи Міністерства економічного розвитку та торгівлі України та західних партнерів.  Фінансується Європейським Союзом в рамках проекту FORBIZ та в рамках Ініціативи EU4Business.

BRDO працює над спрощенням умов ведення бізнесу та ефективним державним регулюванням у 6 економічних секторах: будівництво, ІТ та телекомунікаціії, енергетика, сільське господарство, транспорт та інфраструктура, ринковий контроль та нагляд.

В даних секторах розпочато Системний перегляд регуляторного поля за унікальною методикою RollingRewiev. Вже переглянуто низку ринків та підготовлено 17 аналітичних досліджень у форматі «зелених книг».

Офісом ініційовано скасування понад 400 незаконних і неактуальних актів, ухвалено низку законів та рішень на користь бізнесу.

З метою створення нової ефективної моделі державного регулювання та побудови публічного діалогу між бізнесом та владою запущено платформу ефективного регулювання PRO (regulation.gov.ua), яка містить прогресивні он-лайн інструменти: для бізнесу – покрокові інструкції як відкрити бізнес; для влади – проведення аналізу регуляторного впливу та ін.

Партнери