4 квітня 2017 року о 10.00 в Києві розпочне роботу Круглий стіл «Назустріч бізнесу: спрощення виходу на ринок»

24-03-2017

НАЗУСТРІЧ БІЗНЕСУ: СПРОЩЕННЯ ВИХОДУ НА РИНОК

 4 квітня 2017 року о 10.00 в Києві розпочне роботу Круглий стіл «Назустріч бізнесу: спрощення виходу на ринок». Організаторами заходу є Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Державна регуляторна служба, що виступили з ініціативою вдосконалення регуляторного поля в Україні.   

 Однією з нагальних проблем для розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ) в країні є величезна кількість регуляторних бар’єрів, застарілих правил та обмежень, що ускладнюють підприємцям доступ на ринок. Так, існуюче регулювання не дозволяє реалізувати підприємницький потенціал та  негативно впливає на бізнес-середовище.

Метою Круглого столу «Назустріч бізнесу: спрощення виходу на ринок» є залучення до обговорення проблематики усіх зацікавлених сторін та пошук спільних підходів до вдосконалення регуляторного поля за напрямком доступу до ринків. Експертами Офісу ефективного регулювання (BRDO) спільно з учасниками Робочої групи було проаналізовано існуючу нормативну базу, процедурні проблеми, складнощі їх застосування та викладено у відповідному документі – Зеленій Книзі, що і стане предметом дискусії Круглого столу. З Програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.

Захід започаткує відкриття Публічного Діалогу між владою та бізнесом задля якісного поліпшення бізнес-клімату в Україні. Діалог проходитиме відкрито та прозоро через низку заходів – онлайн-консультацій, національних та регіональних круглих столів – спрямованих на консолідацію зусиль представників влади, бізнесу та експертного середовища для обговорення існуючих регуляторних проблем на пріоритетних ринках та вироблення шляхів їх вирішення. Більш детальна інформація щодо ініціативи – за посиланням.

У заході візьмуть участь представники міністерств та відомств, народні депутати, бізнес-асоціації, представники бізнесу, експертних кіл, громадськості та медіа.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Прохання підтвердити участь до 30 березня 2017 року, заповнивши реєстраційну форму за посиланням: http://prostir.org/event/6-kruglij-stil-obmezenna-dostupu-na-rinok. У разі додаткових питань звертайтеся за номером 063 440 47 07.

Місце проведення: м. Київ, Клуб Кабінету Міністрів (вул. Інститутська, 7).

 Акредитація представників ЗМІ проходить до 14.00 3 березня 2017 року за номером 099 256 59 56. Контактна особа – Олена Курбашнова.

Інформаційним партнером заходу виступає портал Business.ua.

Долучайтеся до дискусії! Спільні зусилля, конструктивний діалог за участю бізнес-спільноти – запорука вироблення таких правил на ринку, що дозволять бізнесу ефективно працювати й розвиватися та сприятимуть зростанню економічного потенціалу держави.

Довідково:

Проведення Публічного Діалогу та просування регуляторної реформи здійснюється Офісом ефективного регулювання (BRDO) – незалежним експертним центром, що проводить аналіз існуючого регуляторного поля та готує пропозиції щодо втілення у регуляторних рішеннях найкращих практик та стандартів ефективних  рішень. BRDO забезпечує прозорість процесу та слідкує за тим, аби регуляторні пропозиції дійсно враховували інтереси українського бізнесу. Підтримку процесу надає Європейський Союз через проект FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business.

В рамках Публічного Діалогу визначені пріоритетні ринки, що потребують першочергової уваги (до 18 ринків), об’єднані 6-ма секторами економіки: будівництво, енергетика, транспорт та інфраструктура, контроль і нагляд, міжнародна торгівля та інформаційні технології. Протягом наступних 12 місяців проблематика кожного з пріоритетних ринків буде детально проаналізована з метою скасування ворожих для бізнесу правил та впровадження ефективної регуляторної реформи. Результатом Публічного Діалогу стане напрацювання нормативно-правової бази, яка включає позиції усіх зацікавлених сторін.

 

 

Партнери