7 червня Олексій Дорогань виступить на дискусійній панелі “Відкриті дані для бізнесу та стартапів на основі відкритих даних”

06-06-2017

Керівник проекту Rolling Review Олексій Дорогань виступить на дискусійній панелі “Відкриті дані для бізнесу та стартапів на основі відкритих даних” 7 червня з 09:15.

Цей захід є частиною програми Ukraine’s Open Data Leaders Network for Cities, учасниками якої є визначені лідери та стратеги у містах, що працюють в міських радах, що працюють з відкритими даними. У результаті цієї програми, експерти Open Data Institute та інші експерти допоможуть учасникам створити регіональні стратегії розвитку відкритих даних.

Програма реалізується проектом “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, спрямованим на протидію корупції через реформу електронного врядування у таких ключових сферах, як електронні закупівлі, відкриті дані та електронні послуги.

Проект фінансується спільно Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Урядом Великобританії (UKAID) та виконується Фондом “Євразія” у партнерстві з іншими урядовими та неурядовими організаціями.

Партнери