У понеділок, 6 березня 2017 року, відбудеться дискусія «Відкритий Уряд: від прозорості до публічного діалогу»

02-03-2017

Наскільки наша влада відкрита для громадськості? Чи дотримуються вітчизняні органи влади вимог до розкриття інформації? Що потрібно, аби переформатувати відносини між владою та громадськістю?

Про це йтиметься в рамках дискусії «Відкритий Уряд. Від прозорості до публічного діалогу» за участі представників Уряду, міністерств, Европейського Союзу, експертної спільноти та медіа. Захід відбудеться у понеділок, 6 березня 2017 року. Початок о 16.30, місце проведення – Український Кризововий Медіа Центр.

В рамках заходу експерти Офісу ефективного регулювання презентують результати дослідження відкритості міністерств, а саме рейтинг «Відкритість Уряду». Дослідження проводилось за такими критеріями як: реалізація принципу інформаційної відкритості, забезпечення роботи з відкритими даними, публічність планів діяльності та звітів, антикорупційна експертиза і громадський моніторинг правозостасовування.

Відповідно рейтингу, максимальну кількість балів набрали Міністерство інфораструктури України – 65 та Міністерство освіти і науки України -64. Аутсайдерами є, зокрема, Міністерство закордонних справ України – 24 бали та Міністерство інформаційної політики України – 23 бали.

Запрошуємо взяти участь у заході!

Партнери