Анонси
16.04.2019

18 квітня запрошуємо на конференцію «Ефективне саморегулювання та запровадження дієвих бізнес-стандартів»

18 квітня 2019 року Проект FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України проводить Всеукраїнську конференцію «Ефективне саморегулювання та запровадження дієвих бізнес-стандартів».

Захід об’єднає близько 100 представників бізнесу та бізнес-асоціацій, уряду, а також міжнародної донорської спільноти навколо питань розвитку систем саморегулювання та створення ефективної саморегулівної діяльності в Україні.

У першій частині заходу, присвяченій обговоренню ключових елементів нормотворчої бази для успішного розвитку саморегулювання, виступить експерт BRDO Христина Файчак. Друга частина сфокусується на презентації практичного досвіду запровадження бізнес-стандартів та систем саморегулювання в організаціях за ініціативи самих бізнес-спільнот – Ліги ділових та професійних жінок України і Українського союзу пожежної та техногенної безпеки.

Під час Конференції учасники дізнаються, як сучасна економіка використовує механізми саморегулювання для підвищення стандартів ведення бізнесу, а також познайомляться з міжнародним досвідом та практиками, в яких саморегулювання є дуже ефективним способом створення середовища для розвитку здорової конкуренції, захисту прав споживачів та   підвищення стандартів підприємницької діяльності.

Час та місце проведення: 18 квітня, 10:00 – 15:30, iHUB Київ (вул. Хрещатик, 10)

Програма заходу http://bit.ly/2PcttGg

Реєстрація за посиланням https://bit.ly/2I3V4IZ, що має бути підтверджена організаторами заходу. Участь є безкоштовною.

Мови: Українська/Англійська (синхронний переклад)