Анонси
25.01.2016

Круглий стіл з обговорення законодавчих шляхів щодо спрощення процедур підключення до електромереж

27 січня експерти Офісу ефективного регулювання BRDO візьмуть участь у Круглому столі з обговорення законодавчих шляхів щодо спрощення процедур підключення до електромереж (вибір оптимальної фінансової моделі), організованому спільно з програмою USAID “Лідерство в економічному врядуванні”, Business Ombudsman Council – Ukraine, EasyBusiness та Reanimation Package of Reforms.

Доступ малого та середнього бізнесу (МСБ) до джерел енергії є основою його існування та розвитку. Існуюча в Україні система підключення до електромереж, на жаль, є значним бар’єром для МСБ, зокрема, через складність та зарегульованість процедур, відсутність визначених термінів та обґрунтованих тарифів на підключення. Відповідно до звіту Світового банку “Doing Business2016″, за індикатором “Підключення до електромереж” Україна посідає 137 місце (у 2015 році Україна займала 138 місце), строк приєднання електроустановок споживачів становить 263 дні, а кількість процедур, які потрібно пройти, становить 5.

Метою заходу є залучення до обговорення представників бізнес-спільнот із регіонів, а також органів місцевого самоврядування.

У разі Вашої зацікавленості в участі у заході, прохання зареєструватись за посиланням: http://goo.gl/forms/RYvDTXFLt3

Час заходу: 14:00

Місце проведення: Український кризовий медіа-центр

Оригінал за посиланням.