Анонси
28.01.2016

Анонс: Круглий стіл «Захист прав та інтересів громадян і забудовників: чому Закон «Про інвестиційну діяльність» неефективний»

2 лютого 2016 року експерт Офісу ефективного регулювання BRDO Олена Шуляк візьме участьу  круглому столі «Захист прав та інтересів громадян і забудовників: чому Закон« Про інвестиційну діяльність» неефективний».

10 років тому парламент ухвалив зміни до Закону України «Про інвестиційну діяльність», заборонивши забудовникам залучати гроші під будівництво житла безпосередньо у громадян. Але в реаліях українського ринку нерухомості міра, яка мала захищати інвестора, ще більше ускладнила його позицію: управитель, яким може бути банк або спеціальна фінансова установа, по суті, виконує лише функцію передачі грошових коштів від інвестора забудовнику і не може гарантувати безризикову інвестицію. Для девелоперів законодавча ініціатива обернулася додатковими фінансовими витратами, що призвело до подорожчання вартості кв.м в середньому на 3%.

Ukrainian Building Community разом із Офісом ефективного регулювання BRDO та МЮФ Dentons запрошує депутатов ВРУ, представників девелоперських, керуючих компаній, інститутів спільного інвестування та інших, щоб обговорити:
– Вплив існуючих механізмів фінансування на вартість житла.
– Альтернативні шляхи захисту інвестора: реєстр майнових прав споруджуваних об’єктів.
– Необхідні законодавчі ініціативи щодо вирішення проблеми.

Спікери заходу:

– Олена Шуляк, генеральний директор Midland Development України, керівник напряму «Будівництво» Офісу ефективного регулювання BRDO.
– Анжеліка Лівцька, Старший юрист ЮФ Dentons
– Сергій Овчинников, партнер Ukraine Turnaround Real Estate Fund
– Єгор Сміливий, директор ФК «Житло-Капітал»
– Сергій Перчак, консультант з юридичних питань компанії UDP
– Лариса Шевчук, директор компанії «Граніт Плюс»

З питань участі звертатися:
Олександр Могілін
+38 093-852-21-80,
+38 044 593 31 34 [email protected]

Адреса заходу: вул. Володимирська, 49-А. (офіс МЮФ «Dentons»)

Час: 10:30

Джерело: Ukrainian Building Community