Анонси
04.06.2020

Експерти у сфері відкритих даних закликають відкрити фінзвітність компаній

У вівторок, 9 червня, о 10:00 в приміщенні УКМЦ (м. Київ, Хрещатик, 2) представники українських громадських організацій, аналітичних центрів та фахівців/фахівчинь у сфері відкритих даних звернуться до розпорядників інформації — кількох державних установ — із вимогою виконати норми законодавства та оприлюднити фінансову звітність юридичних осіб. Відкриття таких даних передбачене законом України “Про доступ до публічної інформації” та становить суспільний інтерес. 

У брифінгу візьмуть участь:

  1. Олексій Дорогань — виконавчий директор Офісу ефективного регулювання BRDO
  2. Сергій Мільман — засновник та CEO YouControl
  3. Надія Бабинська  – фахівчиня з відкритих даних, координаторка спільноти OpenUp
  4. Ігор Фещенко — провідний аналітик з партійних фінансів Руху ЧЕСНО
  5. Максим Опанасенко, журналіст і редактор Bihus.Info
  6. Христина Зелінська, Transparency International Ukraine

Увага: через карантин доступ до приміщення УКМЦ може бути обмежений. 

Будь ласка, зареєструйтесь, аби напередодні отримати інформацію щодо режиму роботи УКМЦ, додаткові дані та посилання на стрім. 

Контактна особа: Юлія, 0509979360

Довідково:

Фінансова звітність — інформація про фінансове становище компанії. Відповідно до закону “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” ці дані не є комерційною таємницею. ЗУ “Про доступ до публічної інформації” регламентує: уся інформація, що є в державних органів, є публічною, відкритою і має оприлюднюватися у форматі відкритих даних. Вимоги щодо оприлюднення фінзвітності є частиною Плану виконання Угоди про Асоціацію з ЄС.

#opendata