Анонси
15.03.2019

Майстер-клас із Анною Кирій “Як відкрити архітектурне бюро”

Незабаром літо і закінчення навчання, тож уже можна подумати про старт власного архітектурного бізнесу з нуля! Якщо шукаєте відповіді на питання, з чого почати і що для цього потрібно – вам до нас! 20 березня у рамках міжнародної виставки InterBuildExpo відбудеться майстер-клас із Анною Кирій “Як відкрити архітектурне бюро”. У програмі:

11:00-11:15
презентація платформи Start Business Challenge та кейсу “Як відкрити Архітектурне бюро”. Спікер: Тетяна Коврига, керівник сектору PR, Офіс ефективного регулювання

11:15-11:30
10 лайфхаків від Анни Кирій, як вести та розвивати власне архітектурне бюро

11:30-12:30
спілкування з аудиторією

Якщо ви хочете отримати покрокову інструкцію, як відкрити архітектурне бюро, а також дізнатися про всі підводні камені цього бізнесу від практика, реєструйтеся за посиланням: https://goo.gl/forms/9PMtuf6lRmdjIIkH2 і приходьте 20 березня у Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект, 15, метро “Лівобережна”).

Анна Кирій – підприємиця, власниця ТОВ «Архітектурно-проектна група Анни Кирій». Закінчила архітектурний факультет і аспірантуру Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури м. Київ за фахом архітектор-художник. Перелік проектів на сайті: www.kyrii-group.com.ua

Архітектурно-проектна група Анни Кирій заснована в 2008 році і у своєму портфоліо має такі реалізовані проекти: котеджне містечко «Лебедівка», пологовий будинок «Лелека», адміністративний комплекс «Київстар» та низку інших.

Захід проводиться спільно з Київським міжнародним контрактовим ярмарком у рамках виставки InterBuildExpo.