Анонси
10.07.2019

Презентація нової концепції регулювання ринку таксі «Поїдемо по-новому»

Біля 94% ринку таксі в Україні знаходиться в «тіні», працюючи поза законом. Сфері притаманні низька якість послуг, безвідповідальність перевізників та недієвість інструментів контролю. Регуляторні зміни дозволять створити конкурентний ринок, підвищити безпечність перевезень та забезпечити прозорий податковий облік. 

Презентація нової концепції регулювання ринку таксі «Поїдемо по-новому» відбудеться 11 липня, о 10.00, в Офісі ACC (вул. Амосова, 12, 15 поверх).

Керівник сектору «Транспорт та інфраструктура» BRDO Владислав Притоманов презентує засади реформування сфери, закладені у відповідний законопроект, розроблений спільно з учасниками ринку. Основою для його підготовки стало дослідження з перегляду регуляторного поля «Ринку послуг таксі», презентоване BRDO наприкінці минулого року.

Під час зустрічі також заплановано підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво у сфері розвитку ринку перевезень пасажирів на таксі та легковими автомобілями на замовлення між BRDO, Асоціацією відповідальних перевізників та гравцями ринку.

Захід організовано у співпраці між Американською торгівельною палатою в Україні, Європейською Бізнес Асоціацією та Спілкою Українських Підприємців.

 Акредитація ЗМІ є обов’язковою за адресою [email protected].