Анонси
16.12.2019

#PROДіалог 18 грудня – «Будівництво і ремонт автомобільних доріг: як вирішити одвічну українську проблему?»

97% дорожньої мережі України знаходиться у зношеному стані й потребує негайного ремонту або заміни. Так, 39% доріг державного значення не відповідають вимогам за міцністю та 51% – за рівністю. За показником якості доріг Україна традиційно займає останні сходинки у міжнародних рейтингах. Нерозвинена дорожня інфраструктура гальмує економічний розвиток і є однією з перешкод для посилення конкурентоспроможності країни на міжнародному ринку.

Як виправити поточну ситуацію? Яким чином забезпечити чесну конкуренцію на ринку? Як забезпечити дієвий контроль якості збудованих та відремонтованих автомобільних доріг?

Відповіді представники влади і бізнесу шукатимуть в рамках Круглого столу «Будівництво і ремонт автомобільних доріг: як вирішити одвічну українську проблему?». Експерти BRDO представлять системний аналіз ринку «Будівництво та ремонт автомобільних доріг» зі своїми пропозиціями до вирішення проблематики.

До участі запрошені:

Владислав Криклій, Міністр інфраструктури України

Йоханнес Баур, керівник відділу програм допомоги «Економічне співробітництво, енергетика, інфраструктура та довкілля» Представництва ЄС в Україні

Наталія Форсюк, заступниця Міністра інфраструктури України

Олексій Кубраков, голова державної агенції «Укравтодор»

Олексій Дорогань, голова BRDO

Владислав Притоманов, керівник сектору «Транспорт та інфраструктура» BRDO

Представники бізнесу та громадськості

 

Місце: готель «Воздвиженський» (Київ, вул. Воздвиженська 60, 5 поверх).

Час: 10:00-12:00, 18 грудня 2019 року.

Програма заходу тут.

Реєстрація учасників за посиланням. Детальна інформація за номером 063 440 47 07.

Акредитація ЗМІ на [email protected].

Детальніше – на www.regulation.gov.ua. Долучайтеся до діалогу!

 

Довідково:

Ініціаторами регуляторної реформи є Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Державна регуляторна служба за сприяння BRDO. Підтримку процесу надає ЄС в рамках ініціативи EU4Business/ FORBIZ.

BRDO – провідний незалежний експертно-аналітичний центр з регуляторної політики в Україні.

Публічний Діалог між владою та бізнесом має за мету вдосконалення державного регулювання та поліпшення бізнес-клімату в Україні.