Пошук інформації про комплексні планові перевірки у 2016 році

Контролюючі органи більше не мають права перевіряти бізнес, коли їм заманеться. Міністерство економічного розвитку і торгівлі затвердило План комплексних перевірок на 2016 рік, згідно якого планові перевірки щодо однієї компанії  декількома органами можуть здійснюватися лише 1 раз на рік у визначенні терміни. Ця інформація дає можливість бізнесу заощадити час та кошти на забезпечення проведення перевірок, не завдаючи шкоди нормальному робочому процесу.

Офіс ефективного регулювання BRDO створив зручний пошук за планом комплексних заходів державного нагляду (контролю), що містить інформацію про всі основні перевіряючі органи, за виключенням Державної фіскальної служби України.

Інформацію актуалізовано згідно з наказом Мінекономрозвитку від 21.06.2016 №1011 “Про внесення змін до плану комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2016 рік”.

Дізнайтеся, коли саме вас будуть перевіряти!

Для цього введіть назву своєї компанії або її код у вікні пошуку.

Якщо хочете зберегти отриманий результат — оберіть необхідні відомості та натисніть «Отримати результат».

Якщо вашої компанії немає в списку комплексних планових перевірок, це означає, що перевірка її діяльності запланована лише одним органом державного нагляду (контролю) у 2016 році. Також перевірки можуть здійснюватися у позаплановому порядку у чітко визначених законом випадках.

Також ви можете підписатися на нову інформацію, що стосується цих компаній, та долучитися до обговорення необхідних змін регуляторного законодавства у сфері їх діяльності.

bez-ymeny-1

Лого МЕРТІнформацію про план комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2016 рік надано Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

[gacounter title=”Здійснено пошуків перевірок: ” category=”counter” action=”inspect” plus=”5553″]

[show_doc_filter]