BRDO та Rail.Insider розпочали спецпроект про ринок залізничних перевезень

02-06-2020

Back on Track – спільний проєкт інформаційно-аналітичного видання Rail.insider та Офісу ефективного регулювання (BRDO), спрямований на ринкову трансформацію галузі, розвиток залізничного транспорту й удосконалення його регуляторного середовища, просування найкращих умов ведення бізнесу залізничних перевезень.

Зважаючи на складну ситуацію на ринку залізничних перевезень в Україні, сторони домовилися про співпрацю та взаємодію для формування спільної позиції експертів у сфері залізничного транспорту, а також її поширення за допомогою інтернет-ресурсів Rail.insider та BRDO. Для зручної ідентифікації матеріалів проєкту ми маркуватимемо їх відповідною приміткою “Back on Track”.

Висновки аналітичних розрахунків та позиції експертів, створені внаслідок спільної діяльності, будуть передані для ознайомлення керівництва АТ “Укрзалізниця”, Міністерства інфраструктури України і Кабінету Міністрів України. Зокрема, проєкт передбачає підготовку рекомендацій з організаційної структури управління Перевізника та впровадження приватної тяги. Також буде опубліковано низку пропозицій зі зниження плат, нормативних та некомерційних договірних відносин і змін до тарифного регулювання перевезень в умовах ринкової трансформації. Спеціалісти сторін вивчать цільову модель ринку, яку сформує ЗУ “Про залізничний транспорт”, і проведуть анкетування серед учасників для збору даних.

Rail.insider – незалежне інформаційно-аналітичне ЗМІ, що спеціалізується на поглибленому аналізі вантажних перевезень залізницею в Україні. Існує, аби якнайшвидше знайти вузькі місця й точки порозуміння між бізнесом і державним сектором.

Офіс ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office) – незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується міжнародними донорами, зокрема Європейським Союзом у межах проєкту FORBIZ та ініціативи EU4Business.

Націлені на покращення умов ведення бізнесу та інвестиційної привабливості України, стимулювання розвитку підприємництва та налагодження публічного діалогу між бізнесом та владою.

#backontrack

Партнери