BRDO School

BRDO School – проект Офісу ефективного регулювання, покликаний сприяти підвищенню якості державного управління в Україні через спеціалізоване навчання та підготовку спільноти професійних державних службовців, а також тих, хто причетний до розробки і прийняття суспільно важливих рішень.

В рамках проекту всі бажаючі матимуть змогу на конкурсній основі стати учасниками навчальних курсів: “Нормопроектування”, “Аналіз державної політики”, “Підготовка прогнозу впливів”, “Аналіз даних в Excel” “Аналіз регуляторного впливу”.

Тренери – експерти Офісу та запрошені спеціалісти, доступно та комплексно ознайомлять вас із теорією, а ще -поділяться усіма тонкощами справи і корисними лайфхаками. Навчання відбувається у комфортному форматі командної роботи, з розв’язанням практичних кейсів та максимальною залученістю кожного. Всі учасники отримують сертифікати про проходження курсів.

Із запитаннями та за додатковою інформацією звертайтесь до керівника Школи – Христини Файчак: k.faichak@brdo.com.ua або за тел. +38 096 827 91 33

1. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Навчання в BRDO School є спеціалізованим навчанням за напрямками: “Нормопроектування”, “Аналіз державної політики”, “Аналіз регуляторного впливу”.
1.2 Якщо Ви студент, чи вже успішно пройшли цей етап, наша школа – для Вас.
1.3 Якщо Ви маєте відношення до юриспруденції чи державної служби – це додатковий плюс для Вас та більше шансів пройти відбір.

2. ЗАПИС НА КУРСИ

2.1 Навчання відбуваються у групах відповідно до обраного Вами курсу.
2.2 Періоди запису на курси та розклад занять груп визначаються адміністрацією школи. Інформацію про них Ви завжди можете знайти на сайті Офісу ефективного регулювання.
2.3 Більше 25 учасників в групі не дозволять нам провести заняття ефективно, тому ця кількість учасників, як правило, буде максимальною.
2.4 Відбір учасників відбувається на конкурсній основі на підставі поданих заяв (анкет), тому заповнюйте всі поля і не забудьте вказати, чому саме Ви бажаєте потрапити у нашу школу.
2.5 Адміністрація школи залишає за собою право обмежити кількість учасників від однієї організації (установи) в одній групі відповідного курсу.
2.6 Якщо раптом Ви не пройшли конкурсного відбору, ми внесемо Вас до списку резерву та запросимо у випадку появи вакантного місця в групі, чи на наступний набір.

3. ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ

3.1 На заняттях будемо бачитись раз на два тижні, по 2-4 години. Впевнені, що лекції будуть цікавими та не дадуть Вам заснути, однак про всяк випадок про кава-брейки ми теж не забули (хто не п’є каву – буде чай).
3.2 Теорія + практика + Ваші запитання + наші відповіді = багаж знань і навичок. Не соромтеся ставити запитання – вони допоможуть Вам зрозуміти матеріал краще, а нам – поліпшити якість подання матеріалу.
3.3 На заняттях спілкуємось українською. 

4. ТЕСТУВАННЯ ТА ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ 

4.1 Щоб наші тренери змогли краще адаптуватися до Ваших потреб, ми можемо провести експрес – тестування (опитування) на першому занятті відповідного курсу.
4.2 Школа – не школа без домашніх завдань. Ми не є виключенням з цього правила.
4.3 Після закінчення курсу та в цілях самоконтролю Ви пройдете підсумкове тестування. Результати тестування будуть відомі адміністрації школи і нікому більше (якщо, звичайно, Ви самі не вирішите похвалитися своїми успіхами).
4.4 Ті, хто сумлінно працював на усіх заняттях, отримують сертифікат про проходження відповідного курсу.

Нормопроектування – це мистецтво і неабияка майстерність. А ще – це той випадок, коли немає меж досконалості. Саме тому Офісом ефективного регулювання в рамках BRDO School розроблено навчальний курс тренінгів, відвідавши які, Ви зможете якісно написати нормативно-правовий акт навіть із закритими очима. Ну, чи надиктувати… 🙂

Україні потрібна команда професійних нормотворців і ми формуємо її уже сьогодні.

Курс складається із чотирьох занять по 4 академічні години кожне. Розрахований на державних службовців (директоратів, департаментів міністерств, департаментів інших ЦОВВ), представників аналітичних центрів та громадських організацій, що реально займаються нормопроектуванням.

Наші тренери:
Денис Малюська – Заступник Голови BRDO, консультант групи Світового Банку з 2010 року, юрист, спеціалізується у напрямках регулювання підприємницької діяльності, врегулювання спорів та банкрутства.
Євгеній Горовець – старший юрист BRDO, експерт у сфері правової та регуляторної політики, має значний досвід адвокатської діяльності.
Людмила Лісіна – юрист BRDO, працювала у Секретаріаті КМУ за напрямом “Реформа публічного управління”.

Комфортний формат роботи, незабутня атмосфера та унікальні навички!
Набори відбуватимуться регулярно. Кількість місць у кожному з наборів обмежена.

Завантажити (PDF, 166KB)

Аналіз державної політики більше не суха академічна дисципліна! Тепер – це наша реальність і перспектива для наших міністерств стати потужними аналітичними центрами, спроможними виробляти якісні урядові рішення в кращих європейських та світових практиках. Офіс ефективного регулювання в рамках BRDO School підготували поглиблений спеціалізований курс тренінгів, що дозволить Вам стати незамінними для нової державної служби та нової України.

Курс складається із 12 модулів, які охоплюють усі аспекти та складові процесу аналізу політики, і розрахований на слухачів з державної служби (директоратів, департаментів міністерств, департаментів інших ЦОВВ) та аналітичних центрів.

Наші тренери:
Роман Кобець – директор Європейського інформаційно-дослідницького центру при ВРУ.
Олексій Гончарук – керівник Офісу ефективного регулювання (BRDO).

Максимум корисності, максимум практичності! Аналогів ви не знайдете.
Набори відбуватимуться регулярно. Кількість місць у кожному з наборів обмежена.

Завантажити (PDF, 158KB)

“Аналіз даних в Excel” – курс для тих, хто хоче швидко освоїти всі тонкощі роботи з програмою Excel та досконало оволодіти прийомами аналізу даних з використанням її інструментарію.

Заняття передбачають не лише доступне та зрозуміле викладення загальної теоретичної бази, а й наочні демонстрації та практичне навчання під керівництвом висококваліфікованих фахівців.

Курс включає 4 дні занять. Перший набір курсу розрахований на слухачів з державної служби (директоратів, департаментів міністерств, департаментів інших ЦОВВ).

Наші тренери:

Михайло Кольцов – адміністратор проекту Stopfake.org, викладач Могилянської школи журналістики та DW Akademie.
Дмитро Остапчук – аналітик даних Офісу ефективного регулювання (BRDO).

Здобути знання, які зроблять Вашу роботу якіснішою і цікавішою та нададуть Вам реальну конкурентну перевагу, просто з BRDO School!

Завантажити (PDF, 142KB)

Партнери