01.04.2021

#RedTapeChallenge

Дерегуляція на основі бізнес-кейсів

Улітку 2020 року експерти BRDO запропонували новий підхід до дерегуляції на основі бізнес-кейсів, що базується на перегляді регулювання окремих видів бізнесу з подальшим спрощенням правил гри для підприємців.

У результаті перегляду сформовані пропозиції щодо зміни регулювання обговорюються з представниками бізнес-середовища шляхом проведення онлайн-анкетування під назвою “Полювання на бюрократію” (#RedTapeChallenge). 

Відповіді бізнесу допомагають експертам BRDO напрацювати актуальні пропозиції для поліпшення умов ведення бізнесу для підприємств окремих індустрій.

Салони краси

У результаті опитування було запропоновано спростити регулювання та:
- розроблено проект ПКМУ "Про внесення змін до ПКМУ №313 від 16 травня 1994 р. "Про затвердження правил побутового обслуговування населення" в частині скасування застарілих правиол для надавачів побутових послуг;

- розроблено проект Наказу МОЗ "Про внесення змін до Державних санітарних правил та норм для перукарень різних типів у частині скасування Додатку 1 щодо обов'язкових вимог до площі приміщень перукарень" (затверджені ДСПіН 2.2.2.022-99 №22 від 25.03.1999 р.)

Спортивні зали

У результаті опитування було запропоновано спростити регулювання та розроблено проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо впорядкування діяльності фітнес-центрів".

СТО

У результаті опитування було запропоновано спростити регулювання та розроблено та супроводжено до прийняття правил отримання дозволу органів державного управління автомобільними дорогами щодо провадження виробничої діяльності на автомобільних дорогах.