Олексій Гончарук взяв участь у презентації програми та спікерів форуму Ukrainian ID

17-04-2019

Олексій Гончарук взяв участь у презентації програми та спікерів Міжнародного економіко-гуманітарного форуму Ukrainian ID і поділився, що буде представляти BRDO на заході 7-8 червня.

“За останні 2-3 роки досить багато було зроблено для того, щоб держава Україна стала зрозумілішою і більш дружньою до бізнесу. Звісно, ми ще знаходимося на цьому шляху, але вже є чим похвалитися. На форумі ми розкажемо, які нові можливості є для бізнесу, і покажемо, чому підприємцю у 2020 році буде набагато комфортніше створювати бізнес в Україні, ніж зараз.

На Форумі UKRAINIAN ID ми презентуємо перший кластер покрокових онлайн-інструкцій для відкриття бізнесу, які ми розробляємо на платформі Start Business Challenge. Це буде туристичний кластер, що об’єднуватиме близько 30 видів бізнесу – від екскурсійного бюро до прокату велосипедів. Адже туристичний потенціал Канева, де відбудеться форум, й інших населених пунктів України величезний, треба лише почати з ним працювати. І перший крок має бути зроблено у напрямку підтримки бізнесу.

Я вірю, що у цивілізаційного проекту Україна є велике майбутнє, а яким воно буде – залежить від кожного з нас. Для цього потрібно об’єднати зусилля, а об’єднання зусиль починається з комунікації взаємодії. Чим ми і будемо займатися на форумі,” – повідомив Голова BRDO.

Міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID відбудеться 7-8 червня у Каневі. Олексій Гончарук візьме участь у панельній дискусії “Economy ID: Новітня концепція економічного розвитку України”.

Взяти участь у форумі можна за посиланням: https://ukr-id.com/uk/registration/

Партнери