Запущено Калькулятор вартості нестандартного приєднання до електромереж

Калькулятор вартості нестандартного приєднання “під ключ” – легкий та швидкий інструмент пошуку інвестиційно привабливих об’єктів з точки зору видатків на підключення до електромереж. Він створений НКРЕКП та є вдалим прикладом зусиль держави у створенні сприятливого інвестиційного клімату (складність приєднання суттєво впливає на позицію України в рейтингу “Doing Business”).

Для того щоб скористатись цим інструментом необхідно знати ключові параметри нового енергооб’єкта –  розташування, потужність, напругу, категорію надійності, відстань від межі земельної ділянки до електричних мереж.

Витративши не більше 1 хв. на заповнення параметрів підключення в онлайн формі Ви отримуєте  орієнтовну величину плати за приєднання (така плата складається з двох компонентів – плати за потужність та плати за будівництво лінії електропередач). Також, відображається:

  • контактна інформація розподільної компанії, в якої можна замовити послугу (телефон, електронна адреса);
  • пам’ятка щодо визначених законодавством строків надання послуги з приєднання та санкцій, що можуть бути застосовані до енергокомпанії за недотримання цих термінів.

При формуванні рейтингу “Doing Business” оцінюється легкость підключення  складського приміщення з потужністю електроустановок 140 кВт, розташованого в столиці (приєднання трифазне, довжина ЛЕП – 150 м, категорія надійності електропостачання – ІІ).

Підставивши вказані параметри в розроблений НКРЕКП Калькулятор отримуємо, що мінімальна орієнтовна вартість приєднання такого об’єкта 476,29 тис.грн, а  максимальна – 822,34 тис. грн.

Max (Східний РЕМ ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі»)

Min (Західний РЕМ ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі»)

КЛ

ПЛ

КЛ

ПЛ

Орієнтовна вартість приєднання складатиме,тис.грн з ПДВ, у тому числі:

822.34

654.04

702,89

476.29

– плата за потужність

512.74

512.74

334.99

334.99

– плата за лінійну складову

309.6

141.3

309.6

141.3