Анонси
16.12.2020

Легкі податкові перевірки: презентація нового розділу “Помічника підприємця” на inspections.gov.ua

У вівторок, 22 грудня, об 11.00 в приміщенні УКМЦ (вул. Хрещатик, 2) відбудеться презентація податкового розділу безкоштовного порталу “Помічник підприємця” на державній платформі inspections.gov.ua. Завдяки новому функціоналу підприємець зможе отримати вичерпну інформацію про те, як діяти до, під час та після податкової перевірки. 

У презентації візьмуть участь:

  • Яна Горюнова — керівниця з інформаційних технологій Офісу ефективного регулювання BRDO
  • Андрій Стельмащук  — керуючий партнер ЮФ “Василь Кісіль і Партнери” 
  • Тетяна Бережна  — радниця ЮФ “Василь Кісіль і Партнери” 

Модераторка: Юлія Решітько, керівниця комунікацій Офісу ефективного регулювання BRDO

Зареєструватись на подію: https://bit.ly/37epFyT

Навіщо цей модуль. Підприємці в Україні часто з острахом чекають на податкові перевірки. Невеликий бізнес не завжди має можливість отримувати фахову юридичну допомогу до, під час та після інспекцій. Саме тому Офіс ефективного регулювання BRDO та юридична фірма “Василь Кісіль і Партнери” підготували окремий блок роз’яснень щодо податкових перевірок та розробили покрокову інструкцію задля успішного проходження  податкових перевірок. 

Для кого буде корисним модуль. Усім підприємцям, які стикаються з податковими перевірками і хочуть знати, як підготуватись та успішно пережити перевірку.

“Помічник підприємця” — це інструмент на Інспекційному порталі, розроблений Офісом ефективного регулювання BRDO у співпраці з Державною регуляторною службою України за підтримки програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та проектом ЄС FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business, покликаний спростити підготовку підприємців до зустрічі з державними інспекторами. За допомогою “Помічника” кожен власник бізнесу зможе дізнатись про перевірки, що на нього чекають, підготуватись та успішно пройти перевірку, а також дізнатись, як і куди поскаржитись у разі порушень з боку інспектора. Інструмент, абсолютно безкоштовний для користувачів,  функціонує з середини червня 2020 року.

Подивитись промо-ролик інструменту: https://bit.ly/3dMSVxF

За додатковою інформацією звертайтесь: Юлія Решітько, +380509979360

Довідка:

Офіс ефективного регулювання BRDO (Better Regulation Delivery Office) — незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується міжнародними донорами, у тому числі Європейським Союзом в рамках проекту FORBIZ та Ініціативи EU4Business. Ми націлені на покращення умов ведення бізнесу та  інвестиційної привабливості України, стимулювання розвитку підприємництва та налагодження публічного діалогу між бізнесом та владою.

“Василь Кісіль і Партнери” — українська юридична фірма, яка супроводжує знакові трансграничні та локальні проекти, консультуючи великих вітчизняних і світових корпоративних клієнтів.