Анонси
13.06.2019

Всеукраїнська конференція, присвячена регіональній та місцевій політиці розвитку МСП, допоможе урядовцям забезпечити довгостроковий розвиток малих і середніх підприємств (МСП)

Схвалення Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року заклало підґрунтя довгострокового планування розвитку підприємництва на національному рівні. Це, у свою чергу, зумовлює необхідність подальшої розробки політики розвитку МСП на рівні областей, міст та громад. Інструменти та підходи до розробки відповідної політики будуть представлені під час Всеукраїнської конференції, присвяченої регіональній та місцевій політиці МСП, яка відбудеться 14 червня 2019 р. у галереї «Всі.Свої» за підтримки проектів FORBIZ та «U-LEAD з Європою», що фінансуються Європейським Союзом.

“Підвищення конкурентоспроможності сектору МСП як фундаменту української економіки є одним з важливих пріоритетів нашої співпраці. В рамках ініціативи EU4Business ми допомагаємо МСП отримати кращий доступ до фінансування, ринків та нових знань, а також у цілому поліпшити бізнес-середовище. У контексті децентралізації підтримка МСП на місцевому та регіональному рівнях стає ще більш важливою, оскільки вона створює робочі місця, збільшує надходження до місцевих бюджетів та найбільше сприяє розвитку громад», – говорить Штефан Шльонінґ, керівник Програм співробітництва Представництва ЄС в Україні.

Експерти проекту FORBIZ розробили уніфікований підхід до довгострокового планування розвитку МСП, що забезпечить розробку ефективної політики розвитку підприємництва на всіх територіальних рівнях, включаючи місцеві особливості, і водночас забезпечить узгодженість такої політики з державною Стратегією розвитку МСП в Україні до 2020 року. Експерти представлять розроблений методологічний підхід, а також поділяться практикою його впровадження. Крім того, під час конференції буде можливість обговорити шляхи підвищення привабливості об’єднаних територіальних громад для бізнесу та інвестицій, а також те, як саме місцева влада може підтримувати малий та середній бізнес згідно з новими правилами надання державної допомоги.

Конференція надає учасникам унікальну можливість дізнатись про передові практики підтримки підприємництва на регіональному та місцевому рівнях, які вже існують в Україні, обмінятись досвідом, налагодити ділові та особисті зв’язки.

Довідкова інформація:

EU4Business – це ініціатива ЄС, що забезпечує підтримку приватного сектору в країнах Східного партнерства, включаючи Україну. Її метою є поліпшення бізнес-клімату, полегшення доступу МСП до консультаційних послуг та фінансування, стимулювання економічного зростання та створення робочих місць.

В рамках ініціативи EU4Business діяльність проекту FORBIZ спрямована на зміцнення спроможності українських національних та місцевих органів влади та інших зацікавлених сторін запроваджувати ефективну політику економічного розвитку, приділяючи особливу увагу МСП.

Програма «U-LEAD з Європою», у межах своєї діяльності, робить внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

По додаткову інформацію, будь ласка, звертайтеся до Ольги Красовської електронною поштою [email protected] або за телефоном +38 0677639999.