Новини
07.05.2019

Як Україні відкрити експорт м’яса?

Україна офіційно розпочала процес відкриття ринку експорту свинини в ЄС. Через високі вимоги та стандарти для країн експортерів ця процедура не буде швидкою та може тривати декілька років.

Але перспективи, що відкриваються для вітчизняних виробників – колосальні. В першу чергу це розвиток українського експорту, захист і розширення інвестицій та розширення ринків торгівлі.

Однією з основних вимог ЄС є визнання, що українська продукція є безпечною та якісною.

За умови масового поширення спалахів АЧС не тільки в Україні, а й в світі загалом – боротьба з цією хворобою залишається в пріоритеті. Однак, механізми, які б суттєво зменшували розвиток та негативні наслідки хвороби на законодавчому рівні відсутні.

Інструментом, який дозволить бізнесу експортувати навіть за умов наявності в регіоні АЧС є компартменталізація. Підприємства, що отримають компартмент і підтвердять свій рівень біобезпеки, зможуть використовувати цей інструмент, як гарантію і підтвердження для партнерів безпечності їх продукції.

Важливим етапом впровадження компартменталізації в Україні є, розроблений Мінагрополітики, за участі Офісу та інших зацікавлених сторін, проект наказу  “Про затвердження Порядку визначення окремого ветеринарно-санітарного статусу тваринної субпопуляції одного або декількох господарств з єдиною системою управління біологічною безпекою щодо однієї або кількох хвороб, стосовно яких запроваджено заходи нагляду, контролю та біологічної безпеки”.

З прийняттям акту в Україні офіційно запровадяться механізми оцінки відповідності підприємств вимогам належного рівня біобезпеки та визначення їх відповідного ветеринарно-санітарного статусу (компартменту). Це стане вагомим кроком до мінімізації економічних втрат, розвитку експорту та розширення торговельних можливостей для бізнесу, а також потужним сигналом для всіх експортних ринків, що Україна здатна постачати безпечну продукцію.

Зараз проект наказу направлено до Державної регуляторної служби України. Чекаємо на швидке погодження та реєстрацію наказу в Мінюсті!

Перший крок вже зроблено, рухаємося далі.

Дана ініціатива Офісу є результатом перегляду ринку мяса. Ознайомитись з аналітичним дослідженням “Регулювання ринку м’яса” можна тут:

https://regulation.gov.ua/dialogue/silske-hospodarstvo/51-rinok-masa